Abim Zorla

Merhabalar herkese

ben ankaradan 17 yaşında bir kızım. liseyi bu sene bitirdim.oldukça uzun boylu ve güzel bir vücuda sahibim. tam kıvamında iriliğe sahip kalçalarım her erkeğin gözünü döndürür. memelerim ise fazla aka deil ama tazeliğinin verdiği güzellik kafi de artar bile.

hikayeme gelince… benim idadi boyunca bir fazla erkek arkadaşım oldu. ama cinsel deneyimlerim hep sınırlı kalmıştı. erkek arkadaşlarım en fazla beni ellemekle yetinmek zorunda kalmışlardır hep. kendimi amade hissetmediğim için daha fazlasına ruhsat vermezdim.

benim bir de üniversitede okuyan abim var. kendisi aynı zamanda voleybolcudur. yani fazla uzun boylu ve yakışıklıdır. sık sık kavga etsekte

küstüğümüz zamanlarda ben onun kucağına oturur kardeşce bir öpücükle gönlünü alırdım.

okulun son günlerinden bir gün eve erken geldim,kimse yoktu. öss stresinden iyice bunalmıştım.farklı bir şeyler yapmak istedim. nette porno sitelere bakmaya başladım. gördüğüm filmler beni iyice azdırınca daha üzerimden çıkarmadığım mektep eteğimi sıyırıp ak külotumun üzerinden kadınlığımı okşamaya başladım. bir süre sonra külotumun kenarından kendimi parmaklamaya başladım.kızlığıma ziyan vermemek için içine sokmuyordum. öylesi bile beni zevkten delirtmeye yetmişti.bir yandan da içtiğim sigaranın etkisiyle iyice kafayı bulmuş adeta kudurmuştum. bir süre sonra feryat atarak boşaldım.bu hayatımda ilkti.

ama aynı anda abimin gülüşüyle kendime geldim. abim eve gelmiş beni izliyordu ve ben duymamıştım. ben kendimi toparlamaya çalışırken abim bizim ufak klatak neler de biliyormuş dedi. ben sen de yapmıyormusun dedim. bu arada gözüm abimin kabarık pantolonuna ilişti. sanki içerden bir hayvan fırlayacak gibiydi. ben de sen git şu önündekini dizginle dedim. birbirimiz dizginlesek nasıl olur dedi. benbu lafa kızmıştım. abim açıkca bana yatma öneri ediyordu.

ben toparlanıp kaçmaya çalışırken beni kolumdan tutup kendine çekti.ben elinden kurtulmak için çırpınıyordum ama olası deildi. kolumu kıvırıp beni yatağın üstüne yüzüstü düşürdü. canım fazla kötü yanmıştı.baüırmaya başlamıştım.bu kere saçımdan çekip kafamı kaldırdı ve bir tokat attı.

ben yüzüstü yastığa kapaklandım.o arkamdan üstüme uzanıp kulağıma ya isteyerek ya da zorla iki yıldır bu günü bekliyorum kurtuluşun yok dedi.

ben ne yapacağımı şaşırmıştım.o bu arada kulağımı yalıyor bir yandan aletini bana sürtüyordu.ben kulağımda salyalarından iğrenmiş ne olur yapma diye yalvarıyordum.

eliyle de bacaklarımı okşamaya başladı.eteğimi sıyırınca külotum olmadığını görünce kıçıma bir tokat attı. bu kere eteğimi iyice kaldırıp kalçalarımı öpüp sıkmaya başladı.bir yandan da hastayım kalçalarına diyordu.

daha sonra kalktı ve üzerindekileri çıkarttı. pantolonunu çözdü ve sikini ortalığa saldı. korktuğum kadar aka deildi. 16-17 cm kadardı.

kıçımın iki yanağının arasına yerleştirip sürtmeye başladı. bir kaç gitgelden sonra fışkırarak döllerini sirtıma doru boşaldı.

siki inince üstümden indi ve odadan çıktı. ben bitti diye sevinirken o elinde bir bez ve kremle geldi. bana bir tokat daha attı ve daha işimiz bitmedi dedi. tekrar saçımdan tutup kafamı sikine götürdü ve yalamamı emretti. ben direnmeden ağzıma aldım.abim ağzımda git gel yaptıkça siki de tekrar iri oldu.

ağzımdan çıkarınca beni tekrar yüzüstü yatırdı.eteğimi çıkartmıştı ama mektep gömleğim hala duruyordu.beni domalır pozisyona getirdi ve art deliğimi kremlemeye başladı.parmağına aldığı kremi en derine kadar sokuyordu. ben bir yandan korukuyor bir yandan da merak ediyordum.

kremleme iş bitince sikini tuttu ve başını deliğime yerleştirdi.ben iyice gerilmiştim. zorlayaraktan başını içime soktu.sonra belimden çekip bastırınca bir anda hepsi içime daldı. bu yırtılırcasına bir his veriyor. b,r süre durduktan sonra yavaş yavaş gitgele başladı.

abim beni götümden sikiyordu ben ise acıdan soluk alamıyordum.abim köpek stiline getirip üstüme çıktı.bir yandan pompalarken ellerini de gömleğimdem içeri sokmuş memelerimi avuçlamıştı. bu vaziyet benim de hoşum agitmeye başlamıştı ve acıyla birlikte haz duymaya başlamıştım.derken içime akan o sıcak sıvıyı hissettim.abim boşalmıştı. siki inene kadar 1-2 kez daha pompaladı.sonra durdu ve birlikte yatağa çöktük.

o halde bile beni yalamaya devam ediyordu. ben ise aldığım haza karşın ından tiksiniyordum. sikini çıkarttıktan sonra kalan son döllerini de üzerime sildi, dudaklarımdan öptü ve gitti.

bu vaka benim için bir dönüm oldu.artık her istediğimle istediğim gibi sikişiyor,her deliğime sokturuyorum. yani artık tam bir kaltağım. abimden nefret etmeme karşın onunla da sevişmeye devam ediyoruz.