KIZINI VE ANNESÄ°NÄ° SÄ°KTÄ°M

Merhabalar, xhamster okuyucuları. Tamamen gerçek olan bu anılarımı bazılarınız fantazi, bazılarınız ibret, bazılarınızda tatlı bir öykü olarak okuyacak. Ben bugün 43 yaşında saçları beyazlaşmış oldukça yakışıklı dul bir erkeğim. Benim gibi dul bir kızı ve oğluyla hayatını devam ettiren bir bayan arkadaşım var. Ä°lişkim 7 yıldır sürüyor. 4 Yıl önceydi, ……
Arkadaşımın evinde kalıyordum yine. kızı küçüklüğünden beri beni bildiği için artık büyüklüğünde yadırgamadığı için rahat rahat evi paylaşabiliyordum. Anaananeleri öldüğü için korkudan annesinin yanında kalan kız (nalan) o gece bizle birlikte kalacaktı. Buraya kadar birşey yok. Çünkü nalan uyduğunda cinselliğimiz başladığı için(en azından biz öyle düşünüyorduk)problemimiz olmuyordu.

Ama artık 18 sine gelen nalan`ın annesini(ayten)kıskandığını, uyuduğu izlenimini verirken bile soluk alış verişlerine kadar değiştiğini, sıkı sık yatakta dönerek bize çarptığını gözlemler olmuştuk. Tekrar böyle bir akşam ben aytenle önseks işlmleinde iken nalan ani kalktı. Terliydi. Duşa gireceğini söyledi.

Biz çıplaktık ama oda karanlıktı. Pikeyi üstümüze çektik. Nalan duş yaptı ve geldi. Saçlarımı kurularmısınız dedi. Bende peki dedim. Karyolada önümde bağdaş kurup oturdu. Ben arkasında, benim arkamdada ayten vardı. Ben nalanın saçlarını tararken bir yandanda masaj yapıyorum, aytenede bana masaj yapmasını söylüyorum. Birbirimizin üstünde el değmedik yer kalmadığı sırlara gelmişti.

Ben nalanın omuzunu öpmeye başladığım sırada ayten benim yanıma uzanmış penisimin inmesini imkansız hale getiren hareketler yapıyor, ne müthiş aile tablosu diyordu. Nalan, bugüne kadar beni kudurtup siz keyfini çıkarıyordunuz, şimdi sıra bende diyordu. Ani bir hareketle dönüp sarılıp dudaklarıma yapıştığı anda annesi ayten`in irkilip ne oluyor gibilerinden hareketini hala unutamıyorum.

Öpüşme anında ayten eğilip oralına başlamış kızına beni hazırlıyordu. Ben de kendi kendime küfür edip, bugünlere kadar nerdeymişim diye hayıflanıyordum. Uzun lafın kısası kalkmışın dini imanı olmazmış, ayten kaldırdığı ve yaladığı küçük leventimi içine almış gidip gelirken ben hala nalan`ı öpüp kıskanmasının anlamsızlığını, hiç birşeyin gecikmediğini onunda bizim mutluluğumuzu paylaşabilecğini anlatıyordum. Taocu seksi sevdiğim için burda çıkan abartlı hikayeler gibi uçmıyacağım.

Ben felsefe olarak bir defa gelirim ama yanımdaki kadınlar yorulana kadar, hade diye beni parçalayana kadar beklerim. O gece tekrar öyle oldu, ben boşalmadım, ayten, önünden, arkasından sayısız kereler gelerk doydu ve kızına ruhsat vermek için bana ben tamamım şimdi kızımı birlikte yapacağız ve bizi oda artık çok sevecek ve ben orgazm rekoru kıracağım dedi. 3 Saatte 78 defa doyan ayten geçen 2 saatte 95 olmuştu.

Kızı nalan daha sonra söylediğine göre o gece kendisi ile birleşme olma anına kadar 18 defa doymuştu. V e bakireydi, sadece önseksle bu durumdaydı. Ben mahfolmuştum, kendimi tutmak için aklıma gelen herşeyi düşünüyor, kimi beynimi dışardaki konulara yöneltiyordum hazirmisin kizim dediğimde.

Eveeeet diye bir bağırışı varki anlatamam. Canın yanacak, ne diyorsun dediğimde bu kadar beğeni aldığım bir ortamada bir damla kan veya biraz acı zevkin lezzetidir. Bu gece olmayacaksa bir daha olmasın dedi ve benim penisi annesinin elinden aldı, o sırada ayten bana dönerek, bende boşalmadın kendini tuttun, kızımda mı boşalacaksın dediğinde, beklede gör dedim.

Rekorumuz bir kırlsın önce, haydar dümen hoca ya ders konusu olalım bir kere, bak nasıl boşalırmış sende şaşıracaksın dedim. Boşalmam önemli değil siz keyfini çıkarın ben nasıl olsa hallederim dedim. Dedim ama o körpe kızımız da aklımı başımdan almıyor değildi. Neyse, nalan elindekini inanılmaz bir şekilde ağzında kemirmeye başladı, ben şaşırmıştım, nerdende biliyordu, kefere böyle oral yapmayı…………………O sırada ayten kulaklarımın içine katı dil darbeleri vurarak eliile kalçalrımı ve baldırlarımı okşuyordu ani eğilip kalçamı yalamaya anüsümü emmemye başlamıştı inanılmaz beğeni almaya başladım. Olmazı olmaz yapıp boşlacakmıydım neydi………Hayır dedim, kzımız bitene kadar boşalmak yok. Nalan yalvarıyordu ben hazırım hade başlayın. Annem beni doğurdu, annemin yardımıyla kadın olacağım dedi ve annesin eline bıraktı benimkini. Bacaklarını açtı annesi içeriye itmeye başladı, ben acıdığım için yavaş harket ediyordum, nalan kendini ani ittirdi. Ve müthiş bir çığlık attı. Ayten dudaklarıma yapıştığı anda ağlıyordu. kızım sana feda olsun.

Bilmediğim bir ayı yapacağına tadına çıkra çıkara biz yaptık dedi. Ve sarıldı. Altımızdaki nalan kendi kendi ne gidip gelmeye çalışıyordu, ben canın acır çıkaralım sonra devam ederiz dedim hayır diye bir bağırışı varki, belime sarılıp durmak imkanzıdı, o arada. Ve hızla gidip gelirken ayten sırtımı öpüyordu. Sonradan söylediğine göre o esna da 2. 5 Saate giren sevişme seansımızda 139 a ulaşmış inanılmaz bir beğeni sarhoşluğunda idi.Henüz bir erkekle ilk birleşmesini yapan nalan 32inci sayısına ulaşmıştı ki (kendi beyanı)hep birlikte hep birlikte sesleri ana kızdan gelmeye başladı. Ayten 140, nalan 33 üyü olurken ben çıkardım ucunu aytenin ağzına kökünü nalanın dudaklarına teslim ettiğim küçük levent e boşalma iznini verdim.

Üçümüzün çılık ve titremeleri arasında ana kızın yüzünde benim spermlerim, menilerim dağılmştı ve yalayıp yutmak için yarış başalmıştı. Bitiiğinde ben sigarama uzanmış sağ omuzuma aytenimi, sol omuzuma nalanımı almştım. Nasıl bir zevk, heyecen fırtınasıydı anlatamam.Tamamen abartısız ve yalansız olan bu anım sizlerin paylaşımınızla bana keyif verecek. Devamında yaşanan anlar ve anılar daha da heyecen verici. Ben burdayım, sizlerde burda olursanız hepsini paylaşırız. Doruktaki zevkler sizin, anılar hepimizin, anlar benim ve koynumdakilerin olsun. Mutluu kalın…