Komşumun Karısı Nilgün

Ben 4 katlı bir apartmanda oturuyorum. Yerini vermem müsait olmaz. Tuvalette sigara içerken havalanması için havalandırma camını açarım devamlı tekrar bir gece tuvalete girdim, sigara içiyordum. Havalandırma camından bir takım sesler gelmeye başladı. Camın oraya uzanıp sesin nereden geldiğini anlamaya çalıştım.

Ses bizim alt kattaki komşumuzun banyosundan geliyordu. Kadın ara dizi iniltiler çıkarıyor ama çoğunlukla `bastırma, sana acıtıyorsun dedim, yapma lütfen` gibi bağırıyordu. Biraz daha dinledikten sonra alt kattaki komşumuz Nilgünün kocasıyla sikiştiğini anladım. Bu beni fazla tahrik etti. O gece uyurken rüyamda hep Nilgünü düşündüm. Nilgün 35 yaşlarında 3 çocuklu olmasına karşın fazla canlı vücuda sahip bir kadın dı. Ona şehvetli olarak bakmayı hiç aklıma getirmemiştim ama duyduklarımdan sonra onu düşünmeden edemiyordum. Kocası zaten hayırsızın biriydi, 1 gün evdeyse öbür gün mutlaka eve gelmiyordu, alkolsüz olarak görende yoktu zaten. Bunun Nilgünü becerebilmem için bana avantaj sağlayacağını düşündüm sonra.

Ertesi gün evden çıkarken Nilgünü merdivenleri yıkarken gördüm. Üzerinde uzun bir etek onun üstündeyse bir T-shirt vardı o kadar aleni bir giysi olmamasına karşın bana fazla seksi gözükmüştü o an. Ona basit gelsin dedim, `sağol ablacım` dedi. Giderken döndüm ne ablası sen benden daha genç gözüküyorsun hala fazla güzelsin baksana dedim. O an fazla şaşırdı sonra ne güzelliği bu yaşam bitirdi beni dedi.

Ben şimdi gitmem gerek şayet dertleşecek birini ararsan ben burdayım dedim.

Aradan 2 gün geçti. Ben bodrumu düzenlemeye inmiştim bodrum katına ki ani Nilgünün de bodrumda bi şeyler yaptığını ayrım ettim. İşte benim için ona yakınlaşma fırsatı olabilirdi bu. Derhal onların bodrumun içine girdim basit gelsin, Ne o Mustafa abi (kocası) yokmu bu işler sana kaldı dedim. Aman gelmesin istemem zaten dedi.

Sen fazla güzel bir kadınsın. Sana nasıl böyle davranıyor anlayamıyorum, 2 gece evvel banyoda yaptıklarını duydum ister istemez senin için fazla üzüldüm dedim.

Yüzü kızardı `hepsini duydun mu` dedi.

Evet sizin yüzünüzden yarım saat çıkamadım hatta tuvaletten diyince güldü biraz.

Sonra ellerini tuttum ve fazla güzel bir kadınsın dedim. Ve beklemediğim bir karşılık vererek beni dudağımdan öptü. Sanki bir genç kızın ilk öpücüğü gibiydi beni fazla heyecanlandırdı. Ben o cesaretle kalçalarından tutarak kendime doğru çektim ve çılgınca öpüşmeye başladık. Bodrumun kapısını kapatıp içeriden kilitledik. Soyununca kalbim duracaktı neredeyse esmer teninin tek ak yeri göğüsleri ve külot bölgesiydi, hiç güneş görmemişlerdi. Geniş kalçasını karşıma aldım ve çılgın gibi yalamaya başladım o resmen titriyor ve zevkten iniltiler çıkartıyordu ben onun tam amına gelmişken bi anda döndü ve benimkini ağzına alarak emmeye başladı, bana biliyormusun ben bunu kocama hiç yapmadım ve bunun yüzünden fazla dayağını yedim dedi. Belliki o da beni fazla istiyormuş ve benden ilk hareketi bekliyormuş. O benimkini yalarken ben ilk boşalmayı gerçekleştirdim. Sonra onun göğüslerini ve vücudunu yalamaya başladım benimki sanki hiç boşalmamış gibi dik duruyordu. Bacaklarını omzuma alarak odun çuvallarının üzerine yatırdım. İçine girdiğimde onun benden daha fazla beğeni aldığını anladım. İyice inlemeye başlamıştı. Amı fazla dardı bir süre sonra bana geliyorum demeye başladı bende git gelleri hızlandırdım o kendini kastı ve titreyerek boşaldı. Arkasından derhal bende boşaldım içine. İçinden çıkmadan üzerine yattım uzun bir süre hiç konuşmadan birbirimize baktık. Bir süre sonra dudağıma bir öpücük kondurarak kalktı ve üstünü giyinmeye başladı. Bana hadi şimdi gören olur dedi. Ben kocamla hiç böyle bir beğeni yaşamadım sen fazla tatlı bir çocuksun dedi bana. Bende onu fazla güzel bulduğumu ve aşık olduğumu söyledim. Onunla artık hergün buluşuyorduk sekste herşeyi tattırdım ona kocasından fazla benimle sikişiyor şimdi ve böylede devam edecek…